ZAGREB - SLAVEN B. 1:1

Mirić u nadoknadi pogodio za bod Slaven Belupa na gostovanju u Kranjčevićevoj

Piše: HinaObjavljeno: 03. listopad 2014. 22:02

U prvom susretu 11. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Zagreba i koprivničkog Slaven Belupa igrali 1-1, pa Slaven Belupo više nije posljednja momčad lige.

Oba zgoditka pala su u drugom dijelu. Zagreb je poveo u 67. minuti pogotkom Leopolda Novaka nakon katastrofalne pogreške vratara gostiju Karduma, da bi u 90. minuti nakon gužve u kaznenom prostoru domaćina izjednačio Marko Mirić. Bio je to prvi gostujući pogodak Slaven Belupa ove sezone i pogodak koji je koprivničku momčad, barem zakratko, maknuo sa samog začelja.

Vodi Dinamo s 26 bodova, Rijeka je druga s 24, Zagreb je ostao šesti s 13 bodova, a Slaven Belupo je s devet bodova ostavio iza sebe Istru 1961 i Osijek, koji su skupili po osam bodova.