Navigation toggle

Najduža bejzbol utakmica u povijesti

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 16. srpanj 2008. 12:34

Najbolji svjetski bejzbolaši odigrali su na Yankee stadionu u New YorkuAll Stars utakmicu koju je sa 4-3 dobila momčad Američke lige nakon 15inninga (perioda) utakmice.

Bila je to najduža All Stars utakmica MBL lige u povijesti. Dosadašnjirekord držali su igrači iz 1967. godine koji su utakmicu igrali 3 satai 41 minutu. No, ovaj put je drama trajala čak 4 sata i 50 minuta.

Tada je Michael Young iz Texasa dobro zahvatio lopticu, a JustinMorneau je dotrčao do četvrte baze i priskrbio Američkoj ligi pobjeduprotiv suparnika iz Nacionalne 4-3.

Inače, domaćin utakmice, legendarni Yankee stadion, domaći teren bejzbolaša New York Yankeesaruši se krajem ove sezone i stoga je bilo odlučeno da se All Stars utakmica odigra upravo tamo.

Stadion u Bronxu, kojeg nosi popularan naziv "Dom Babea Rutha", izgrađen je 1923. godine, a prima 57.500 tisuća ljudi.

MLB, All Stars:

Američka liga - Nacionalna liga 4-3 (nakon 15 inninga)

23. prosinac 2025 23:29