Reuters/Carl Recine Livepic
TKO OVO MOŽE PLATIT'?

NEPROCJENJIVO Pogledajte kako se oprašta spasitelj Lovren! Obitelj pozira, a slavni šef slika!

Piše: Marina BenčićObjavljeno: 12. svibanj 2016. 15:51

Nogometaši Liverpoola su se na posljednjoj domaćoj utakmici u sezoni (1:1 protiv Chelseaja) oprostili od svojih navijača tradicionalnim počasnim krugom.

Pogled na tribine Anfielda je Kloppovim zvijezdama sigurno bio puno ljepši nakon što su domaćini ipak uspjeli izjednačiti u sudačkoj nadoknadi i osigurati si bod za pozitivan završetak sezone na slavnom stadionu.

Dejan Lovren odigrao je svih devedeset minuta za Redse, a od navijača se oprostio u društvu s kćerkicom Elenom i suprugom. Iako hrvatski branič nije baš najbolje reagirao kod gola Edena Hazarda u 32. minuti, trener ga je nakon utakmice pohvalio za dobre reakcije u nekoliko drugih situacija.

"Toure i Lovren su nas u nekoliko situacija spasili, zbog čega smo i imali priliku zabiti gol", rekao je nakon utakmice Jürgen Klopp koji je obiteljsko druženje svog igrača ovjekovječio fotografijom.