TRILER ZA KRAJ

Ništa od novog Bilićevog 'čuda' Hrvatski trener u dramatičnoj završnici ispao iz natjecanja!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 23. rujan 2015. 02:37

Engleski prvoligaš West Ham kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Slaven Bilić, na dramatičan je način ispao iz Liga kupa u šesnaestini finala. Bilić i društvo izgubili su od Leicestera 1:2 nakon produžetaka i oprostili se od ovog natjecanja.

Sjajan početak Slavena Bilića na klupi West Hama u Premiershipu ipak je malo zasjenjen nesretnim ispadanjem iz Liga kupa u utorak navečer.

Bilića je ponovno nadmudrio talijanski trener na klupi Leicestera Claudio Ranieri. Leicester je poveo u šestoj minuti pogotkom Joea Dodoa, a West Ham je uspio izjednačiti dvadesetak minuta kasnije golom Mauta Zaratea.

Golova nije bilo sve do 116. minute kad je veliku pobjedu Leicesteru osigurao Andy King. Za pobjedničku je momčad do 82. minute igrao Andrej Kramarić.

Bilić i društvo su tako ponovno pokleknuli protiv Leicestera i to istim rezultatom kao i u Premiershipu. Biliću ostaje utjeha da je u prvenstvu uspio pobijediti tri velikana - Arsenal, Liverpool i Manchester City, i to u gostima.

18. svibanj 2024 12:35