AP
JUPILER LIGA

Anderlechtu bod s igračem više

Čak sat vremena igre s viškom igrača domaći nisu naplatili pogotkom. Za goste je hrvatski nogometaš Ivan Leko igrao do 89. minute. Anderlecht je ovim ostao na drugom mjestu
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 12. prosinac 2010. 21:38

U četvrtak će nogometaši splitskog Hajduka gostovati u posljednjoj utakmici skupine G Europa lige u Bruxellesu. Suparnik će mu biti Anderlecht kojem ta utakmica ima značaj...

Anderlecht mora pobijediti želi li do drugog mjesta i prolaza dalje, dok će Hajduk igrati samo za čast. Najava te utakmice iz perspektive Anderlechta i nije prošla najbolje. U ogledu 19. kola domaće Jupiler lige Anderlecht je na svom travnjaku odigrao mizernih 0-0 protiv Lokerena. Da stvar bude negativnija po Anderlecht recimo da su gosti od 29. minute igrali s igračem manje.

No, čak sat vremena igre s viškom igrača domaći nisu naplatili pogotkom. Za goste je hrvatski nogometaš Ivan Leko igrao do 89. minute. Anderlecht je ovim ostao na drugom mjestu ljestvice, s jednim bodom minusa u odnosu na vodeći Genk.