Damir Krajač/CROPIX
LOKOMOTIV - BURSA 3-1

Bilićeva Lokomotiva polako se zahuktava, Vedran Ćorluka odigrao cijelu utakmicu

Ranije je tijekom priprema Lokomotiv odigrao 1-1 protiv Maribora, te je pobijedio Partizan (2-0) i Slask (3-1)
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. srpanj 2012. 21:45

Moskovski Lokomotiv u prijateljskoj je utakmici odigranoj u Austriji svladao turskog prvoligaša Bursaspor s 3-1. Treća je to pobjeda u četvrtoj pripremnoj utakmici za momčad koju trenira bivši izbornik hrvatske nogometne reprezentacije Slaven Bilić. Turci su poveli u 50. minuti pogotkom Muse Cagirana nakon čega je uslijedio preokret. Denis Glušakov je ušao u igru u 57. minuti, a samo dvije minute kasnije je izjednačio. Aleksandr Samedov, koji je ljetos došao iz moskovskog Dinama, u 72. je minuti donio Lokomotivu vodstvo, a pobjedu je četiri minute kasnije svojim drugim pogotkom potvrdio Glušakov. Hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka odigrao je cijelu utakmicu za Bilićevu momčad.

21. travanj 2024 22:27