Screenshot Klix.ba YouTube
CILJ JE BIJEG S DNA

BITNA POBJEDA ZA PROSINEČKOG I ŠITUMA U velikoj borbi za ostanak tri važna boda za Žutog i situacija za Kayserispor mogla bi se bitno popraviti

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 15. ožujak 2020. 16:15

Jedno od rijetkih nogometnih liga koje se igra bez zaustavljanja je tursko nogometno prvenstvo, a od tamo nam dolazi zanimljiv rezultat, jer Kayserispor našeg Roberta Prosinečkog svladao je Malatyaspor 2-1 i bitna je to pobjeda u teškoj misiji, bijega sa začelja...

Tako je Žuti u prvoj postavi koristio Zorana Kvržića, a s klupe je u 81. minuti ušao bivši dinamovac Mario Šitum. Kayserispor je poveo u 22. minuti golom Murisa Mešanovića na asistenciju Mensaha, a u 42. minuti Mensah ponovo asistira Pedru Henriqueu za 2:0. U trećoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena Mensah je promašio penal koji je mogao riješiti cijeli susret, a stvari je u 70. minuti zahuktao Kjartansson koji je smanjio zaostatak na 2:1.

Iako je ostao na začelju, pobjeda donosi pomak i sad je 17. mjesto udaljeno tek - bod (Ankaragucu s 23 boda).

20. svibanj 2024 15:00