Igor Matanović

HANS-JüRGEN SCHMIDT/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
GLAVOM NAKON KORNERA

VIDEO Ovo će razveseliti Dalića: Matanović zabio prvijenac u Bundesligi

Bio je to pogodak za vodstvo Eintrachta 2:1, ali domaćin se vratio za samo tri minute
Piše: SNObjavljeno: 29. rujan 2024. 16:43

Igor Matanović postigao je premijerni prvoligaški pogodak u karijeri. Nakon što je 17 puta tresao mrežu u drugom rangu njemačkog nogometa, topnik Vatrenih zabio je pogodak u 4:2 pobjedi svojeg Eintrachta u petom kolu Bundeslige na gostovanju kod Kiela.

Hrvatski napadač u utakmicu je krenuo od prve minute, a do gola je stigao na otvaranju nastavka, u 47. minuti, pogodivši glavom nakon ubačaja iz kuta.

Pogodak pogledajte OVDJE.

Bio je to pogodak za vodstvo Eintrachta 2:1. Domaćin se vratio za samo tri minute i ponovno postavio stvari na početak pogotkom Machina, no gostima iz Frankfurta pobjedu su donijeli Marmoush (65.) i Tuta (74.).

Matanoviću je ovo bio sedmi nastup za Frankfurt, peti u Bundesligi, a jedan pogodak zabio je već protiv Braunschweiga u Kupu.

02. listopad 2024 13:36