INA FASSBENDER Afp
Učvrstili se na vrhu

Bayern deklasirao Schalke u gostima, Müller dvostruki strijelac, Bavarci oborili klupski rekord

Pitanje pobjednika u Gelsenkirchenu nije dolazilo u pitanje, Bavarci su pokazali klasu
Piše: HinaObjavljeno: 24. siječanj 2021. 18:11

Nogometaši minhenskog Bayerna pobijedili su gostima posljednjeplasirani Schalke s 4-0 u 18. kolu Njemačke lige, te učvrstili vodeću poziciju tablici.

Dvoboj prve i zadnje momčadi lige zasluženo je pripao Bayernu, koji je s 53 gola nakon prvih 18 kola oborio i klupski rekord.

U Gelsenkirchenu Bavarci su poveli u 34. minuti golom Thomasa Müllera, a potom je svojim 23. golom u sezoni Robert Lewandowski u 54. minuti zabio za 2-0. U 88. minuti Müller je postigao svoj drugi pogodak na utakmici, a u 90. minuti David Alaba postavio konačnih 4-0.