FRANK HOERMANN/SVEN SIMON/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Frank Hoermann/sven Simon/imago Sportfotodienst/profimedia
TEŽAK DAN

Blamaža u Bundesligi, Vatreni čak četiri puta vadio loptu iz mreže. Mlada zvijezda oborila rekord

Augsburg je poražen na gostovanju rezultatom 0:4
Piše: SNObjavljeno: 01. rujan 2024. 17:27

Nediljko Labrović i njegov Augsburg nisu se dobro proveli na gostovanju kod Heidenheima u drugom kolu Bundeslige. Hrvatski vratar iz svoje mreže loptu je morao vaditi čak četiri puta, dok s druge strane njegovi suigrači nisu niti jednom poentirali, te je tako Heidenheim slavio s 4:0.

Domaćine je u vodstvo doveo Wanner u 9. minuti. Prema Opti, u dobi od 18 godina i 253 dana, Paul Wanner je postao najmlađi igrač koji je zabio jedanaesterac u povijesti Bundeslige i također najmlađi igrač koji je postigao pogodak u prva dva kola sezone. Pogodak pogledajte OVDJE.

Preostali strijelci bili su Sciezna u 30., Beck u 69., te Breunig u 73. minuti utakmice. Pogotke pogledajte OVDJE, OVDJE i OVDJE. U posljednoj utakmici dana, Bayern na Allianz Areni ugošćuje Freiburg.

05. rujan 2024 10:42