DUO ROBBERY

FOTO/VIDEO: KLUB I NIKO KOVAČ SE PREKRASNOM LJUDSKOM GESTOM OPROSTILI OD LEGENDI Dvojac nezaboravnih asova plakao na oproštaju!

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. svibanj 2019. 20:25

Vjerojatno je malo tko mogao zamisliti bolji oproštaj Franka Riberyja i Arjena Robbena od Bayernova dresa, dresa u kojem je prvi proveo dvanaest, a drugi deset godina.

Bayern je uvjerljivom pobjedom protiv Eintrachta (5:1) obranio titulu prvaka Njemačke u utakmici koju su i Ribery i Robben započeli na klupi.

Niko Kovač Riberyja je u igru uveo u 61. minuti umjesto Comana, a Robbena šest minuta kasnije umjesto Gnabryja. Do kraja utakmice i jedan i drugi upisali su se u strijelce.

Robbenu je to bio 143. gol za Bayern, Riberyju pak 123. gol za klub u čijem su dresu u ovom susretu obojica odigrali posljednju utakmicu.

Ukratko, osvajanje titule i po jedan pogodak za obje legende koje su svojedobno navijači prozvali duo Robbery - sastojci zbog kojih ova utakmica u pamćenju Bayernovih navijača neće nikada izblijediti...

20. travanj 2024 08:25