Navijači Freiburga

SAMEER AL-DOUMY Afp
SHOW OD POČETKA DO KRAJA

Golijada u Bundesligi: Eintracht je tri puta vodio, Freiburg se svaki put vratio, treći put u 90. minuti

Danas se još sastaju Bochum i Bayern Munchen.
Piše: HinaObjavljeno: 18. veljača 2024. 18:11

U susretu 22. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg i Eintracht Frankfurt su odigrali sjajnu utakmicu koja je na koncu završila 3-3.

Gosti su tri puta vodili, no Freiburg se svaki put vratio, a posljednji, treći gol domaćin je zabio u 90. minuti.

Za domaći sastav golove su zabili Ritsu Doan (30), Vincenzo Grifo (45+5-11m), te Michael Gregoritsch (90), dok su na suprotnoj strani strijelci bili Omar Marmoush (27), te Ansgar Knauff (35, 72).

Hrvoj Smolčić nije nastupio za Eintracht.

Freiburg je ovim rezultatom prekinuo niz od tri uzastopna poraza, dok je Eintracht upisao drugi remi u nizu. Freiburg je osmi sa 29 bodova, dok je Eintracht na šestoj poziciji sa četiri boda više.

U nedjelju se još sastaju Bochum i Bayern Munchen.

Vodi Bayer Leverkusen sa 58 bodova, osam više od Bayerna koji ima i susret manje.

27. travanj 2024 09:48