CHRISTOF STACHE Afp
UVJERLJIV NASTUP

Goropadni Bayern se lako obračunao s najslabijom momčadi Njemačke, priliku dobio i novi Vatreni

Sve je bilo riješeno već u prvih pola sata, domaći su u šest kola osvojili jedan jedini bod
Piše: HinaObjavljeno: 24. rujan 2021. 22:39

U prvoj utakmici 6. kola njemačkog nogometnog prvenstva vodeći Bayern bez problema je kao gost svladao posljednji Greuther Fuerth sa 3-0 (2-0).

U prvom poluvremenu Bayern je stvorio dva gola prednosti zahvaljujući Mülleru (10) i Kimmichu (31), da bi u nastavku Griesbeck (68-ag) autogolom povećao prednost gostiju, a u samoj završnici je Itten (88) ublažio poraz domaćih.

Josip Stanišić
ORANGE PICS BV/ALAMY/ALAMY/PROFIMEDIA Orange Pics Bv/Alamy/Alamy/Profimedia

Josip Stanišić ušao je u igru u 86. minuti za Bayern koji sada ima 16 bodova, tri više uz utakmicu više od drugog Wolfsburga, dok je Greuther Fuerth ostao na dnu s jednim bodom.

19. travanj 2024 19:53