UWE ANSPACH Dpa Picture-alliance Via Afp
BUNDESLIGA

Haaland opet spasio Borussiju, asistencija Borne Sose, Kramarić ozlijeđen: ‘Ne brinite, bit će sve OK‘

Hoffenheim je i bez hrvatskog centarfora u Dortmundu vodio sve do osam minuta prije kraja...
Piše: Tomislav Juranović/JL, HinaObjavljeno: 13. veljača 2021. 18:11

Nogometaši Borussije Dortmunda i Hoffenheima odigrali su 2-2 u 21. kolu Bundeslige. Pogotke su za Dortmund dali Sancho (24) i Haaland (81), dok su za Hoffenheim zabili Dabour (31) i Bebou (51).

Andrej Kramarić nije bio u sastavu Hoffenheima. Prema navodima njemačkih medija, naš je napadač izostavljen zbog ozljede gležnja.

- Ne brinite se, sve će ubrzo biti O.K. - odagnao je brige na našu poruku, što je važno i zbog skorog okupljanja reprezentacijeBorussia je ostala šesta s 33 boda, dok je Hoffenheim 12. s 23 boda.

I ostala tri popodnevna susreta okončana su remijem. Stuttgart i Hertha odigrali su 1-1, a cijelu utakmicu za Stuttgart odigrao je Borna Sosa te asistirao za jedini gol domaćih. Bayer i Mainz su u Leverkusenu odigrali 2-2 jer su gosti zabili u 92. minuti, dok su Werder i Freiburg odigrali bez golova.

24. travanj 2024 05:14