Ivan Šunjić

RYAN BROWNE/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
5. KOLO

Hertha s dvojicom Hrvata u sastavu upisala prvu pobjedu u novoj bundesligaškoj sezoni

Hertha se popela na 13. mjesto ljestvice, a svog su suparnika slomili golovima u nastavku utakmice
Piše: HinaObjavljeno: 04. rujan 2022. 17:52

Nogometaši berlinske Herthe upisali su prvu pobjedu u novoj sezoni Bundeslige nakon što su u gostima, u 5. kolu, bili bolji od Augsburga s 2-0.

Hertha je svog suparnika slomila golovima u nastavku utakmice. Prvo je Lukebakio poentirao u 57. minuti, dok je konačan rezultat postavio Richter golom u 93. minuti. Dvojica hrvatskih nogometaša, Filip Uremović i Ivan Šunjić, odigrali su cijelu utakmicu za goste iz Berlina.

Hertha se popela na 13. mjesto ljestvice, dok je njen nedjeljni suparnik tri pozicije slabije plasiran.

03. svibanj 2024 14:17