ODD ANDERSEN/Afp
NE PRESTAJE ODUŠEVLJAVATI

Josip Juranović postigao jedan od najljepših pogodaka u karijeri, pogledajte ‘bombu‘ s 25 metara

Hrvatskom reprezentativcu ovo je drugi gol u Bundesligi i već četvrti u dresu Uniona
Piše: Ivan AlaupovićObjavljeno: 16. travanj 2023. 18:48

Union Berlin je u 28. kolu Bundeslige kod kuće odigrao 1:1 protiv Bochuma, a jedini pogodak za momčad iz Berlina djelo je hrvatskog reprezentativca Josipa Juranovića.

Bivši branič Celtica izveo je slobodan udarac 25 metara od gola u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena i neobranjivo pogodio u rašlje. Jedan je to od najljepših pogodaka u Juranovićevoj karijeri.

POGODAK JURANOVIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

Bochum je do izjednačenja stigao u 55. minuti nakon što je Kevin Stoger bio precizan s bijele točke.

Otkako je 27-godišnji Zagrepčanin stigao u redove Union Berlina ove zime, nakon što je prethodno sezonu i pol nosio dres Celtica, dobro se snalazi u novoj sredini. U prvenstvu je startao sedam puta i uz jednu asistenciju postigao dva pogotka.

Opasan je i u Europskoj ligi gdje je u četiri nastupa dva puta zatresao protivničku mrežu, uz jednu asistenciju. Briljantnim izvedbama oduševljavao je i na Svjetskom prvenstvu u Kataru gdje je bio neizostavan kao desni branič u momčadi Zlatka Dalića.

26. travanj 2024 12:54