THOMAS FREY Dpa Picture-alliance Via Afp
EKSPRESNA PREMIJERA

Kakva utakmica: Bivši igrači Hajduka, Osijeka i Dinama na suprotnim stranama, pod budnim okom Nike Kovača!

Beljo je u napadu pobjednika igrao do 62. minute, a gol u 73. zabila je njegova zamjena, s bijele točke
Piše: Damir DobrinićObjavljeno: 14. siječanj 2023. 17:22

Subota je donijela dvostruki sudar Augsburga i Wolfsburga, dva dvoboja u kojem su u novoj bundesligaškoj sredini debitirala dvojica hrvatskih igrača.

David Čolina igrao je lijevog beka do 65. minute u sudaru nominalno drugih momčadi njegovog Augsburga i Vukova za koje je cijelu utakmicu u veznom redu igrao Bartol Franjić. Wolfsburg je slavio s uvjerljivih 4:0.

Dion Drena Beljou dresu Augsburga

KOLBERT-PRESS/ULRICH GAMEL/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Kolbert-press/ulrich Gamel/Imago Sportfotodienst/Profimedia

U Augsburgu su potom igrale jače snage oba kluba i domaćin je slavio s 1:0 protiv momčadi trenera Nike Kovača. Dion Drena Beljo je u napadu pobjednika igrao do 62. minute, a gol u 73. zabila je njegova zamjena Vargas s bijele točke.

25. travanj 2024 09:44