OVO JE ZABOLJELO

Katastrofa najvećeg iznenađenja Bundeslige! Nogometaši Union Berlina doživjeli potop u Leverkusenu

Nakon 13. kola prepustili su tron ​​lidera Bundeslige minhenskom Bayernu
Piše: HinaObjavljeno: 06. studeni 2022. 18:10

Union Berlin, najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone u Njemačkoj, doživio je u nedjelju popodne u Leverkusenu katastrofalan poraz od čak 5-0, te je nakon 13. kola prepustio tron ​​lidera Bundeslige minhenskom Bayernu.

Nakon slabog prvog poluvremena, Bayer Leverkusen Xabija Alonsa razbio je obranu Union Berlina, najbolju u njemačkoj ligi uoči susreta, postigavši ​​pet golova u razmaku od pola sata preko Roberta Andricha (46), Moussa Diabyja (56, 58.), Adama Hlozeka (68) i Mitchela Bakkera (76).

GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE

SC Freiburg se probio do drugog mjesta u njemačkoj Bundesligi svladavši kod kuće Koeln s 2-0 u 13. kolu.

Freiburg je do pobjede došao zahvaljujući Austrijancu Michaelu Gregoritschu s pogotkom i asistencijom. U 53. minuti asistirao je Jeong Woo-yeongu, da bi u 64. i sam zabio.

Nikola Soldo je odigrao cijeli susret za Koeln.

Freiburg zaostaje bod za liderom Bayern Münchenom, a preskočio je na drugom mjestu Union Berlin.

23. travanj 2024 05:11