Oliver Vogler/imago Sportfotodienst/profimedia
BUNDESLIGA

Kovačev Wolfsburg osmu utakmicu zaredom ostao bez pobjede

Premda je Wolfsburg dvaput bio u vodstvu protiv Eintrachta, završilo je remijem (2:2)
Piše: HinaObjavljeno: 25. veljača 2024. 17:51

U prvom nedjeljnom susretu 23. kola njemačke Bundeslige nije bilo pobjednika, 2:2 su u Frankfurtu odigrali Eintracht i Wolfsburg, sastav kojeg vodi hrvatski strateg Niko Kovač.

Dva puta je Wolfsburg vodio, ali nije uspio pobijediti. Bila je ovo osma ligaška utakmica u nizu Wolfsburga bez pobjede. U tom je razdoblju Kovačeva momčad ostvarila šest remija i dva poraza.

Lacroix je u drugoj minuti doveo Wolfsburg u vodstvo, ali je već u 14. Max pogodio za 1:1. Gosti su ponovno poveli u 36. minuti kada je Behrans pogodio domaću mrežu te je Wolfsburg vodio sve do 92. minute. Tada je Marmoush postao domaći junak i postavio konačnih 2:2.

Hrvatski reprezentativac Lovro Majer za Wolfsburg je igrao do 73. minute, dok je cijelu utakmicu na domaćoj klupi za pričuve proveo Hrvoje Smolčić. Eintracht je ostao šesti, dok je Wolfsburg minimalno napredovao te je trenutačno na 12. mjestu ljestvice.

Bundesliga, 23. kolo:

Eintracht - Wolfsburg 2:2 (Max 14, Marmoush 90+2/Lacroix 2, Behrens 36)

Borussia (D) - Hoffenheim 17.30

Augsburg - Freiburg 19.30

Subota:

Union Berlin - Heidenheim 2:2 (Gosens 43, Schaefer 45+2/Dovedan 3, Beste 71)

Borussia (M) - Bochum 5:2 (Ngoumou 28, Weigl 35-11m, Reitz 72, Siebatcheu 78, Honorat 90+6/Hofmann 75, Schlotterbeck 87)

Werder - Darmstadt 1:1 (Zimmermann 8-ag/Justvan 33)

Stuttgart - Koeln 1:1 (Millot 53/Martel 62)

Bayern - Leipzig 2:1 (Kane 56, 90+1/Šeško 70)

19. travanj 2024 03:43