Niko Kovač

KOLBERT-PRESS/ANT PALMER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Kolbert-press/ant Palmer/imago Sportfotodienst/profimedia
UZELI SAMO BOD

Kovačev Wolfsburg promašio penal pa grčevito spašavao nulu kod posljednjeplasirane momčadi lige

Momčad bivšeg HR izbornika je na sedmom mjestu dok je Schalke i dalje zadnji na ljestvici.
Piše: HINAObjavljeno: 10. veljača 2023. 23:35

U prvoj utakmici 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Schalke 04 i Wolfsburg su igrali 0-0.

Momčad Nike Kovača je na gostovanju kod posljednjeg sastava lige imala kazneni udarac u otvaranju utakmice, ali ga Arnold u 9. minuti nije uspio realizirati. Na kraju Wolfsburg može biti zadovoljan i bodom jer su Schalkeu u drugom poluvremenu poništena dva pogotka zbog malog zaleđa.

Sedmi Wolfsburg sada ima 30 bodova, dok je Schalke i dalje posljednji sa 12.

Na vrhu je Bayern sa 40 bodova, jedan manje ima drugi Union Berlin.

Španjolska: Cadiz - Girona 2-0

Nogometaši Cadiza "isplivali" su iz zone ispadanja 2-0 (2-0) domaćom pobjedom protiv Girone u prvoj utakmici 21. kola španjolskog prvenstva.

Pobjedu momčadi iz Andaluzije osigurali su Escalante (6) i Guardiola (34).

Cadiz je sada 15. na ljestvici sa 22 boda, dva više od 18. Valencije koja je pala u zonu ispadanja, dok je Girona 11. sa 24 boda.

Uvjerljivo vodeća je Barcelona sa 53 boda, osam više od drugog Reala iz Madrida.

Francuska: Nice - Ajaccio 3-0

U prvoj utakmici 23. kola francuskog nogometnog prvenstva Nice je na svom terenu svladala Ajaccio sa 3-0 (1-0).

Domaće je u prednost doveo Dante (3), da bi pobjedu u nastavku s dva gola potvrdio Brahimi (69, 90).

Ovom pobjedom Nice je stigla na sedmo mjesto sa 37 bodova, dok je Ajaccio ostao 18. sa 18 bodova.

Na vrhu je Paris SG sa 54 boda, osam manje imaju drugi Marseille i treći Lens.

08. rujan 2024 01:45