Josip Juranović

O.Behrendt/imago Sportfotodienst/profimedia
NJEMAČKI KUP

Početak iz snova u Unionu: Juranović ponovno asistent, pogledajte savršen ubačaj protiv Wolfsburga

Slavljem protiv Wolfsburga, Union Berlin osigurao je plasman u četvrtfinale Kupa
Piše: Andro PolićObjavljeno: 31. siječanj 2023. 21:59

U drugom nastupu za Union Berlin, protiv Wolfsburga u osmini finala njemačkog Kupa, Josip Juranović stigao je do svoje druge asistencije. Dok je prvu asistenciju, u utakmici protiv Werdera, upisao direktnim ubačajem iz kornera, hrvatski reprezentativac ovaj je put nakon kraće kombinacije sa suigračem uputio ubačaj na drugu vratnicu, gdje je loptu u mrežu pospremio Robin Knoche i izjednačio rezultat na 1:1 u 12. minuti. Inače, Knoche je upravo iz Wolfsburga prije dvije i pol godine stigao u Berlin, pa zato nije ni htio proslaviti pogodak.

Wolfsburg Nike Kovača poveo je u petoj minuti preko Luce Waldschmidta, a konačan rezultat postavio je Kevin Behrens pogodivši mrežu u 79. minuti za slavlje Uniona 2-1, iako su od 87. minute igrali s igračem manje jer je crveni karton dobio Niko Giesselman. Prije kluba iz Berlina, četvrtfinale Kupa osigurao je i Stuttgart.

23. travanj 2024 01:57