ACTION PRESS/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
Pogodio malu mrežicu

Pogledajte golčinu mladog Hrvata u Njemačkoj! Bomba bivšeg hajdukovca bacila navijače u trans

Mario Vušković igra svoju drugu sezonu u HSV-u, a bio mu je ovo drugi pogodak ove sezone
Piše: Andro PolićObjavljeno: 06. studeni 2022. 16:12

U 15. kolu druge njemačke Bundeslige, Hamburger je slavio na domaćem terenu protiv Jahn Regensburga s 3-1, a utakmicu je obilježio Mario Vušković (20) sjajnim pogotkom.

Nakon što su gosti u 8. minuti stigli do vodstva, njihova je prednost trajala kratko jer je već u 15. minuti hrvatski U-21 reprezentativac s gotovo 30 metara desnom nogom pogodio malu mrežicu za izjednačenje.

Pogodak Vuškovića pogledajte ovdje

Drugi mu je to pogodak sezone, a njegova momčad do pobjede je stigla s dva gola u zadnjih 15 minuta utakmice. Ovim trijumfom HSV je zasjeo na drugo mjesto s bodom zaostatka za vodećim Darmstadtom, a ovo im je peta uzastopna sezona u drugom rangu njemačkog nogometa.

Vušković igra drugu sezonu na sjeveru Njemačke, nakon što je prošlu proveo na posudbi iz Hajduka, početkom srpnja ove godine, njemački klub otkupio je njegove usluge za tri milijuna eura.

27. travanj 2024 02:38