JAN HUEBNER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
PRVE INFORMACIJE

Pretrage ozlijeđenog Vatrenog nisu ponudile detalje, zna se samo da neće zaigrati ubrzo: ‘Ja mu skidam kapu‘

U prošlom kolu izašao je iz igre u 17. minuti, pridružuje se podužem popisu obrambenih izostanaka
Piše: Goran Čičin-MašanskerObjavljeno: 16. travanj 2023. 14:58

Hrvatski reprezentativac Kristijan Jakić ozlijedio se u prvenstvenoj utakmici njegovog Eintrachta i Borussije Mönchengladbach (1:1), a teren u Frankfurtu morao je napustiti nakon samo 17 minuta igre.

Njegov je klub u nedjelju objavio kako će Jakić neko vrijeme izbivati s travnjaka zbog ozljede mišića lista, neće biti dostupan u bliskoj budućnosti, piše Kicker. Točan termin povratka nije naveden, a trener Oliver Glasner pohvalno se izrazio o svom polivalentnom igraču koji je tijekom sezone uskakao na više različitih pozicija.

- On je naš čovjek za sve situacije. Kapa dolje tom momku – rekao je Glasner.

Randal Kolo Muani i Kristijan Jakić

DANIEL ROLAND Afp

Nije to jedini problem u obrani, jer su izvan stroja i Hrvoje Smolčić, Philipp Max te Evan N‘Dicka.

Inače, Eintrachtu je ovo bila već sedma ligaška utakmica bez pobjede, te trenutačno drži sedmu poziciju na ljestvici Bundeslige s 42 osvojena boda. U sljedećem kolu momčad iz Frankfurta gostuje kod Borussije u Dortmundu.

19. travanj 2024 15:51