BUNDESLIGA

Union Berlin želi u Europu: Pobjeđivao je u velikom nizu, a onda remizirao s već prežaljenim davljenikom

Bayern je osigurao naslov, kao i Fürth drugoligaški život. Europa je za Berlinčane još dosta daleko.
Piše: HINAObjavljeno: 29. travanj 2022. 22:37

Odigrana je prva utakmica 32. kola Bundeslige, a nogometaši Uniona i Greuther Fürtha su u Berlinu odigrali 1-1.

Već prežaljeni i novi drugoligaš Greuther Fürth tako je zaustavio Berlinčane u njihovim nastojanjima da izbore izlazak na europsku scenu iduće sezone. Isto tako, ovim rezultatom je stala serija Uniona koji je prije ovog remija imao četiri prvenstvene pobjede u nizu.

Greuther Fürth je poveo golom Šveđanina Hrgote u 33. minuti, dok je Michel izjednačio u 72., samo dvije minute nakon što je ušao u igru.

Ostale utakmice ovog kola igraju se tijekom vikenda.

Na ljestvici je vodeći Bayern koji je već osigurao novi naslov prvaka. Bavarci imaju 75 bodova, dok druga dortmundska Borussia ima 63. Slijede Bayer s 55 i Leipzig s 54.

Union Berlin je ostao šesti i ima 51 bod, dok je Greuther Fuerth posljednji s 18 bodova.