ODD ANDERSEN Afp
BUNDESLIGA

Union kod kuće pregazio Mainz, Juranović sve pratio s tribine, Eintracht teško do slavlja protiv Darmstadta

Piše: HinaObjavljeno: 20. kolovoz 2023. 19:50

Nogometaši Union Berlina pobijedili su na svom terenu Mainz sa 4-1, u utakmici prvog kola Bundeslige, a hrvatski reprezentativac Josip Juranović je ostao na klupi.

Trostruki strijelac bio je Kevin Behrens, koji je pogotke postigao u prvoj, devetoj i 70. minuti, a četvrti gol postigao je Srbin Miloš Pantović u šestoj minuti nadoknade vremena. Jedini pogodak za Mainz postigao je Francuz Antoni Caci u 64. minuti, ali su gosti na utakmici promašili čak dva penala - oba je zapucao Francuz Ludovic Ajorqe (63, 88).

Nogometaši Eintrachta slavili su u Frankfurtu s 1-0 protiv Darmstadta u 1. kolu Bundeslige.

Pobjednički gol zabio je Francuz Kolo Muani u 40. minuti.

Kristijan Jakić je ušao već u 6. minuti umjesto ozlijeđenog Rodea, dok je za goste Matej Maglica igrao do 76. minute, a Bartol Franjić ušao u igru u sudačkoj nadoknadi.

27. srpanj 2024 02:50