INA FASSBENDER Afp
ŠOK ZA BAYERN

Borussia Dortmund i Bayern su odigrali spektakularan derbi u njemačkoj ligi
Piše: Robert ŠolaObjavljeno: 08. listopad 2022. 20:53

Borussia i Bayern odigrali su spektakularnu utakmicu u Dortmundu. Bavarci su vodili 2:0 i imali pobjedu u rukama, ali domaćin se iščupao najviše zahvaljujući sjajnoj igri.

Goretzka je goste doveo u vodstvo u 33. minuti. Bila je to prva opasna akcija na utakmici, a Goretzka je zabio s ruba kaznenog prostora. U 53. je Sane zabio za 2:0 i činilo se riješio utakmicu. No, Moukoko je u 74. vratio nadu domaćima, a Modeste je za 2:2 zabio u 94. minuti, 20-tak sekundi prije kraja utakmice. Bavarci su u nadoknadi igrali s igračem manje jer je Coman zaradio drugi žuti. Naš Stanišić odigrao je kompletno drugo poluvrijeme za goste.

Remi je i nepravedniji rezultat utakmice. Bavarci u posljednjih pet utakmica imaju pobjedu, poraz i tri remija. No, bod u Dortmundu uvijek je solidan ulov.

GOL BAYERNA ZA 0:1 POGLEDAJTE OVDJE.

GOL SANEA ZA 0:2 POGLEDAJTE OVDJE.

GOL DORTMUNDA ZA 1:2 POGLEDAJTE OVDJE.

GOL BORUSSIJE ZA IZJEDNAČENJE U ZADNJIM SEKUNDAMA POGLEDAJTE OVDJE.

18. travanj 2024 13:17