SCREENSHOT YOUTUBE
BRAVO MAJSTORE

Wolfsburg je svladao momčad Holstein Kiela u pripremnom dvoboju, a naš je igrač bio raspoložen.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 22. kolovoz 2020. 19:24

Sjajne vijesti za sve navijače Wolfsburga, ali i hrvatske nogometne reprezentacije. U trećoj pripremnoj utakmici za nadolazeću sezonu Bundeslige, Wolfsburg je na svom pomoćnom igralištu nadigrao momčad Holstein Kiela rezultatom 2:0. Oba pogotka na utakmici, u 57. i 87. minuti postigao je hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

Bila je to prilika za trenera Olivera Glasnera da isproba neke nove igrače, poput Bartosza Bialeka i Ulyssesa Llaneza, dok su se dugo odsutni Admir Mehmedi i Paulo Otavio vratili nakon ozljeda. Nije bilo Marina Pongračića u konkurenciji za ovu utakmicu.

Pogotke Brekala pogledajte u video-snimci cijele utakmice na 1:15.20 1:45.30.

Wolfsburg (prvo poluvrijeme): Casteels – Klaus, Bruma, Brooks, Otavio (od 32’ Horn)- Arnold, Malli, Mehmedi (od 32’ Ginczek), Steffen – Marmoush, Weghorst

Wolfsburg (drugo poluvrijeme): Casteels – Mbabu, Guilavogui, Siersleben, Roussillon – Gerhardt, Schlager, Victor, Justvan (od 75’ Llanez)– Brekalo, Ginczek (od 75‘ Bialek)

18. travanj 2024 07:01