screenshot
BRAVO MAJSTORE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. veljača 2019. 17:58

Hannover i Eintracht odigrali su utakmicu 23. kola njemačke Bundeslige, a gosti iz Frankfurta odnijeli su uvjerljivu pobjedu od 3:0. Prvi pogodak postigao je u 54. minuti hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić.

Srpski nogometaš Luka Jović idealno je poslužio Rebića na lijevoj strani koji je prihvatio loptu, ušao korak, dva u kazneni prostor i potom precizno matirao domaćeg vratara. Valja istaknuti kako je ovo Rebiću bio osmi pogodak u 18 odigranih utakmice.

Nakon samo devet minuta gosti su postigli i drugi pogodak, a ovog puta strijelac je bio asistent prvog pogotka, Luka Jović. Do kraja susreta mrežu domaćina zatresao je i Kostić u 90. minuti. POGLEDAJTE VIDEO!

23. listopad 2024 16:35