ODD ANDERSEN/AFP/PROFIMEDIA Odd Andersen/Afp/Profimedia
NESMOTRENE REAKCIJE

VIDEO Hrvatski stoper skrivio penal i zaslužio isključenje! Iza njega je bundesligaški start iz noćne more

Početak bundesligaške karijere hrvatski nogometaš Filip Uremović neće pamtiti po dobrome
Piše: SNObjavljeno: 19. kolovoz 2022. 22:44

Njegova je Hertha danas poražena u gostima kod Borussije Mönchengladbach s 1:0, a Uremović je skrivio kazneni udarac i zaslužio isključenje.

Jedini je gol na susretu postigao Alassane Plea u 34. minuti s bijele točke, a kod te je situacije žuti karton zbog prigovora zaslužio Uremović.

U 69. minuti Uremović je zaslužio i drugi žuti, isključujući zbog igranja rukom u kaznenom prostoru. Hrvat je morao napustiti igru, a Hoffman je srećom po Herthu promašio s bijele točke.

Kako je Uremović skrivio jedanaesterac i zaslužio isključenje pogledajte OVDJE.

Podsjećamo, u prošlom je kolu Uremović skrivio jedan od golova u 2:2 remiju protiv Eintrachta.

Borussia (M) je upisala drugu pobjedu na startu sezone te ima jedan remi, a ujedno je, uz utakmicu više od ostalih, privremeno skočila na prvo mjesto ljestvice. Hertha ima remi i dva poraza.

Do 57. minute za goste je igrao Ivan Šunjić.

27. travanj 2024 01:07