REUTERS/Kai Pfaffenbach
DEBAKL JEDNE OD NAJJAČIH MOMČADI

Piše: HinaObjavljeno: 18. travanj 2018. 00:55

Nogometaši Bayerna iz Muenchena prvi su finalisti ovosezonskog izdanja Njemačkog kupa, oni su u polufinalnom dvoboju igranom u utorak kao gosti svladali Bayer u Leverkusenu sa 6-2 (2-1).

Sastav iz Muenchena poveo je sa 2-0 već unutar prvih 10 minuta susreta golovima Javija Martineza (3) i Roberta Lewandowskog (9). Nadu domaćima nakratko je vratio Lars Bender (16). No, u nastavku su Bavarci s dva gola Thomasa Muellera (52, 64) i jednim Thiaga Alcantare (61) stigli do velikih 5-1. Leon Bailey (72) je uspio smanjiti na 5-2, ali je Mueller (78) svojim trećim golom postavio konačnih 6-2.

Hrvatski branič Tin Jedvaj poraz Bayera odgledao je s klupe za pričuve.

U finalu, koji će se igrati 19. svibnja u Berlinu, Bayern će igrati protiv boljeg iz susreta između Schalkea 04 i Eintrachta iz Frankfurta koji će svoj polufinalni dvoboj igrati u srijedu.

Kane opet zabio, Tottenham kiksao protiv Brightona

U prvoj utakmici 35. kola engleskog nogometnog prvenstva Brighton and Hove Albion i Tottenham Hotspur igrali su 1-1 (0-0).

Gosti su poveli preko Kanea (48), a poravnao je Gross (50-11m).

Tottenham je ostao treći sa 68 bodova, dva manje od trećeg Liverpoola, dok je Brighton 13. sa 36 bodova.

GOLOVE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Remi Genta i Genka, Kaliniću 90, Andrijaševiću 45 minuta

Hrvatski reprezentativni vratar Lovre Kalinić branio je svih 90 minuta, dok je Franko Andrijašević odigrao drugo poluvrijeme za Gent koji je u susretu 4. kola Lige za prvaka belgijskog nogometnog prvenstva odigrao 0-0 na svom terenu protiv Genka.

Treći Gent sada ima 32 boda, pet manje uz utakmicu više od vodećeg Club Bruggea, a dva manje uz također utakmicu više od drugog Anderlechta. Genk je peti sa 28 bodova.

03. svibanj 2024 02:15