FRANK HOERMANN/SVEN SIMON/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
IZGUBILI S IGRAČEM VIŠE

U 25. minuti s bijele točke matirao je suparničkog vratara
Piše: SNObjavljeno: 29. rujan 2023. 22:28

Andrej Kramarić nastavlja sa sjajnom golgeterskom formom. Napadač Vatrenih u 25. minuti hladnokrvno je zabio s bijele točke za svoj Hoffenheim protiv Borussije Dortmund i izjednačio rezultat na 1:1, nakon što je Niclas Füllkrug doveo goste u vodstvo.

Gosti iz Dortmunda su do kraja susreta stigli do troboda, a za to su se pobrinuli Marco Reus (45+3) i Julian Ryerson (90+5) iako su od 71. minute ostali s igračem manje nakon isključenja Ramyja Bensebainija.

Za Kramarića je ovo bila treća uzastopna utakmica u Bundesligi u kojoj je bio strijelac, a ubrojimo li pogotke protiv Latvije i Armenije sa zadnjeg reprezentativnog okupljanja, "devetka" Vatrenih zabila je u čak pet utakmica u nizu.

Ukupno, to mu je već osmi pogodak ove sezone i četvrti s bijele točke. Inače, ovo mu je 13. utakmica protiv Dortmunda i deveti pogodak.