CHRISTOF STACHE Afp
HLADAN KAO ŠPRICER

Gosti su gubili 2:0 do 77. minute kada je započeo preokret pogocima Beiera, Kaderabeka i Kramarića
Piše: SNObjavljeno: 26. kolovoz 2023. 17:57

Kramarićev Hoffenheim na gostovanju kod Heidenheima upisao je sva tri boda, a pogodak odluke postigao je upravo napadač Vatrenih.

Gosti su od novopečenog prvoligaša gubili 2:0 do 77. minute kada je započeo preokret (Beier 77., Kaderabek 82., Kramarić 90. p.).

SVE GOLOVE POGLEDAJTE OVDJE.

Navijači su se u strepnji primali za glavu, no Krama je s bijele točke bio siguran.

Hoffenheim je nakon poraza od Freiburga na otvaranju prvenstva sada upisao prvu ovosezonsku pobjedu te se nalazi na 10. mjestu s tri boda.

Vrh ljestvice privremeno je zauzeo Union Berlin uz perfektno izdanje našeg Josipa Juranovića, a više o tome pročitajte OVDJE.

11. svibanj 2024 21:49