JVORGEN FROMME Dpa Picture-alliance Via Afp
4. ASISTENCIJA HRVATA

Nogometaši Hoffenheima remizirali su kod kuće 2:2 protiv Union Berlina u 2. kolu Bundeslige
Piše: SNObjavljeno: 22. kolovoz 2021. 17:34

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić odigrao je svih 90 minuta za Hoffenheim, a u 30. minuti sjajno je asistirao Bruunu Larsenu za vodstvo Hoffenheima 2:1.

Kramarić je loptom s očima presjekao obranu Union Berlina, idealno poslužio suigrača koji je potom prizemnim udarcem matirao vratara.

Bila je to Kramariću već četvrta asistencija sezone budući ih je u prvom kolu protiv Augsburga skupio 3.

Kramarićevu asistenciju pogledajte OVDJE.

Kramarićeva statistika protiv Union Berlina
SOFASCORE

Grafika: SofaScore za SN

Prvi gol za Hoffenheim zabio je Akpoguma u 14. minuti, dok su za Union Berlin mrežu tresli Giesselmann u 10. i Awoniyi u 47.

26. travanj 2024 12:37