THOMAS VOELKER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Thomas Voelker/imago Sportfotodienst/profimedia
BUNDESLIGA

Samo dvije minute nakon njegova pogotka, gosti su povećali prednost preko Baumgartnera
Piše: Andro PolićObjavljeno: 02. travanj 2023. 18:53

Nakon što je pogotkom otvorio novi kvalifikacijski ciklus Vatrenih, Andrej Kramarić nastavlja tresti mreže, ovaj put na travnjacima Bundeslige. Hrvatski napadač zabio je prvi pogodak na utakmici na gostovanju svog Hoffenheima kod Werdera, reagiravši sjajno glavom nakon ubačaja Angeliña.

POGODAK KRAMARIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

Druga je to utakmica Bundeslige u nizu u kojoj je 31-godišnji Zagrepčanin bio strijelac, nakon što je u posljednjem dvoboju prije reprezentativne stanke zabio dva pogotka s bijele točke berlinskoj Herthi.

Samo dvije minute nakon što je Kramarić načeo domaćina u Bremenu, gosti su povećali prednost na 2:0 preko Christopha Baumgartnera, a Werder je u 76. minuti uspio smanjiti zaostatak preko Amosa Piepera. Hoffenheim je ovim trijumfom stigao do 25 osvojenih bodova i skočio na 15. mjesto Bundeslige, koje ih zasad ostavlja u prvoligaškom društvu.

15. travanj 2024 14:19