Luka Vušković i HSV odigrali su najbolju utakmicu od povratka u Bundesligu. U nedjelju su uvjerljivo slavili protiv Mainza, bilo je 4:0, a 18-godišnji reprezentativac Hrvatske opet je bio odličan.
Dobio je drugu najbolju ocjenu za svoj učinak, a posebno je dojmljiv njegov defenzivni učinak. Imao je opet 5 od sedam dobivenih zračnih duela, čak 15 čišćenja pred svojim vratima. I u napadu je opet imao svoj udio, jednom je glavom opasno zaprijetio, a dva puta je zaustavljen prekršajem.
SVE GOLOVE S TOG SUSRETA POGLEDAJTE OVDJE
HSV je sada u gornjem domu Bundeslige, očito je trebalo proteći malo vremena da se priviknu na višu razinu, a sve je koincidiralo s dolaskom Vuškovića. Bio je to pravi odabir i za igrača, ali i klub. Nakon reprezentativne stanke HSV će gostovati kod RB Leipziga.
A nogometaši Stuttgarta su u ranije odigranoj utakmici kod kuće pobijedili Heidenheim 1:0 i popeli se na četvrto mjesto.
Pretposljednji Heindenheim dugo se držao s jakom obrambenom formacijom, ali se srušio tek nakon preciznog udarca Bilala el Hanousa s ruba kaznenog prostora u 67. minuti.
Bayern ima svih 18 bodova na ljestvici, Borussia Dortmund je druga s 14, Leipzig treći s 13, Stuttgart četvrti s 12, a Bayer peti s 11.
Bez golova u Gladbachu
Borussia Monchengladbach i Freiburg večeras su u Monchengladbachu odigrali neriješeno 0-0. Igor Matanović je ušao u igru u 79. minuti za goste.
Borussia Monchengladbach je predzadnja, na 17. mjestu s tri boda, a Freiburg na osmom mjestu s osam bodova.










Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....