Dugo Andrej Kramarić nije zabio za klub, nakon 114 dana uspio je pogoditi čak dvaput.
Piše: SNObjavljeno: 24. siječanj 2023. 22:29

U sklopu 17. kola Bundeslige Kramarićev je Hoffenheim na svojoj PreZero Areni ugostio Stuttgart.

Upravo je hrvatski reprezentativac bio strijelac vodećeg pogotka u 11. minuti.

Andrej Kramarić spretno je reagirao na Angelinov ubačaj i iz blizine pospremio loptu iza leđa vratara Floriana Müllera.

Podsjetimo, posljednji gol za Hoffenheim postigao je 2. listopada prošle godine, otad je prošlo 114 dana. U međuvremenu zabio je tri gola za hrvatsku A vrstu - jedan u prijateljskoj utakmici protiv Saudijske Arabije te dva sjajna gola protiv Kanade u grupnoj fazi SP-a u Kataru.

Na 1:1 izjednačio je gvinejski napadač Serhou Guirassy u petoj minuti sudačke nadoknade prvoga dijela.

Preokret je Stuttgartu donio japanski veznjak Wataru Endo u 77. minuti.

Konačnih 2:2 postavio je sjajni hrvatski napadač duboko u sudačkoj nadoknadi. Krama je opalio ljevicom s vrha šesnaesterca i pogodio rašlje za važne bodove Hoffenheima!

U momčadi Stuttgarta nije bilo Borne Sose zbog ozljede prepona.

Hoffenheim je ovim remijem zadržao 13. mjesto s 19 bodova, iza njega je na ljestvici upravo Stuttgart s tri boda manje.

24. travanj 2024 01:25