Promašaj Hallera

SCREENSHOT/SPORTKLUB Screenshot/sportklub
TUGA U DORTMUNDU

Borussia je u napetom raspletu Bundeslige ostala bez titule prvaka, a novi (stari) prvak je Bayern
Piše: SNObjavljeno: 27. svibanj 2023. 17:42

Borussia Dortmund imala je sve u svojim rukama uoči posljednjeg kola, ali situacija je od početka utakmice protiv Mainza krenula nizbrdo za momčad Edina Terzića. Nakon što su gosti poveli u 15. minuti, Sebastian Haller četiri minute kasnije promašio je kazneni udarac, da bi Mainz već u 24. minuti podebljao prednost i s vodstvom 2:0 otišao na predah.

Prije negoli je Borussia u drugom dijelu smanjila zaostatak u 69. minuti, napadač Crno-žutih deset minuta prije pogotka ponovno je ispao tragičar. Naime, nakon ubačaja s desne strane, "devetka" Dortmunda na pladnju je imala loptu za pogodak iz neposredne blizine, koju je Haller samo trebao skrenuti u mrežu, međutim reagirao je krajnje nespretno i režirao veliki promašaj.

PROMAŠAJ HALLERA POGLEDAJTE OVDJE.

Tko zna, da je napadač Borussije ovu situaciju realizirao, njegova bi momčad imala više od pola sata za potpuni preokret, samim time i veće šanse za titulu...

26. travanj 2024 23:48