Brajan Gruda

Heiko Becker/imago Sportfotodienst/profimedia
BOMBA U BUNDESLIGI

Borussia i Mainz su u Moenchengladbachu odigrali neodlučeno 2:2, a mladi Nijemac se upisao u strijelce
Piše: Hina, SNObjavljeno: 06. listopad 2023. 22:36

U prvom susretu sedmog kola njemačke Bundeslige Borussia i Mainz su u Moenchengladbachu odigrali neodlučeno 2:2.

Posljednji na ljestvici Mainz je imao priliku ostvariti prvu pobjedu u sezoni jer je vodio 2:1 do 88. minute. Tada je konačnih 2:2 postavio Amerikanac Joseph Scally koji je kao džoker s klupe za domaćina ušao u igru u 80. minuti.

Borussia (M) je inače povela golom Neuhausa u 22. minuti, dok je potom Mainz kontrirao s dva gola. Strijelci su bili Gruda u 24. i Barkok u 75. minuti. Posebno je lijep bio gol Brajana Grude, 19-godišnjeg mladog njemačkog reprezentativca albanskih korijena koji je opalio iz daljine i zakucao loptu u prvi kut.