CHRISTOF STACHE Afp
UBOJITI NAPADAČ

Beljo je sjajno iskoristio asistenciju Maiera, skočio visoko i pucao jako i nisko po sredini gola
Piše: SNObjavljeno: 21. travanj 2023. 22:46

Hrvatski reprezentativac Dion Drena Beljo postigaa je gol za svoj Ausgburg koji je doma remizirao sa Stuttgartom 1:1.

Beljo je do pogotka došao već u 8. minuti susreta, kada je ubačaj Arne Maiera glavom sproveo loptu u mrežu. Bio je to njegov drugi bundesligaški gol. Stuttgart je izjednačio preko Japanca Enda u 78. minuti.

Beljo je igrao do 70. minuti, a u istoj minuti je za domaće ušao i David Čolina. Borna Sosa je započeo utakmicu za Stuttgart i odigrao 70 minuta.

Do kraja bundesligaške sezone još je samo pet kola, Augsburg je 13. s 30 bodova. a Stuttgart se sa 26 bodova trenutno nalazi na 16. mjestu koje vodi u doigravanje za ostanak.

BELJIN MAJSTORSKI POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

18. travanj 2024 12:11