Oliver Burke

SASCHA SCHUERMANN Afp
SENZACIONALNA POBJEDA

Nekoliko sati prije utakmice, nije bilo ni izvjesno hoće li ona početi na vrijeme.
Piše: JL.Objavljeno: 20. kolovoz 2022. 18:26

Werder Bremen je na senzacionalan način proslavio prvu pobjedu nakon povratka u Bundesligu. Do 89. minute Bremen je gubio 2:0 kod Borussije Dortmund i na kraju senzacionalno slavio s 2:3!

SVE GOLOVE MOŽETE POGLEDATI OVDJE

Najprije su Julian Brandt u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena i Raphael Guerreiro u 77. doveli BVB na put do pobjede. A onda su se probudili gosti. Lee Buchanan (89.), Niklas Schmidt (90+3) i Oliver Burke (90+4) preokrenuli su utakmicu i priredili veliko slavlje na gostovanju. Zanimljivo, sva tri strijelca za Werder su ušla tek u drugom poluvremenu.

A nekoliko sati prije utakmice, nije bilo ni izvjesno hoće li ona početi na vrijeme. Zbog oluje glavni kolodvor u Dortmundu bio je zatvoren pa su navijači imali velikih problema s dolaskom.

Na kraju, mogu biti zadovoljni što su stigli. Borussija, kojoj je ovo bio prvi poraz u sezoni, propustila je priliku skočiti na vrh ljestvice.

17. travanj 2024 01:37