FRANCESCO SCACCIANOCE/LIVEMEDIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
BOLNA SCENA

Nogometaši Leipziga teško su stradali na gostovanju kod Eintrachta iz Frankfurta
Piše: SNObjavljeno: 03. rujan 2022. 20:31

Leipzig je teško stradao na gostovanju kod Eintrachta. Domaćin iz Frankfurta pregazio je s 4:0 gostujući sastav, a utakmicu ćemo pamtiti i po neugodnoj ozljedi Danija Olma.

Nije to bila dobra večer za Leipzig. Problemi su krenuli već u 11. minuti kada su ostali bez bivšeg igrača zagrebačkog Dinama koji je zbog ozljede morao napustiti travnjak.

U ovim trenucima nije poznata težina ozljede španjolskog reprezentativca. Iz Leipziga su preko službenih kanala samo poručili - "Dani, oporavi nam se brzo."

OZLJEDU DANIJA OLMA POGLEDAJTE OVDJE

Samo pet minuta kasnije Kamada je zabio za 1:0, a već u 22. je već prednost povisio Rode.

Potop Leipziga nastavio se u 67. kada je mrežu zatresao Tuta, a konačan rezultat u 84. je iz jedanaesterca postavio Borre.

Kristijan Jakić igrao je za domaćine do 86. kada ga je zamijenio Chandler, dok je Hrvoje Smolčić u igru ušao minutu kasnije umjesto Lenza. Joško Gvardiol odigrao je cijeli susret za gostujući sastav.

17. travanj 2024 22:38