JAN HUEBNER/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA Jan Huebner/imago Sportfotodienst/profimedia
JOŠ JE I UPISAO PORAZ

VIDEO Reprezentativac Vatrenih baš nije imao sreće, prvo napucan loptom, a onda mu i raskrvarili nos

Unutar prvih 15 minuta utakmice morala mu se ukazivati pomoć čak dva puta
Piše: SNObjavljeno: 08. travanj 2023. 18:15

Momčad Bayer Leverkusena stigla je do domaće pobjede protiv Eintrachta iz Frankfurta (3-1). Domaći su poveli već u 10. minuti golom Aminea Adlija, a u 34. minuti je za 2-0 strijelac bio Moussa Diaby. Djibril Sow je u 74. minuti smanjio na 2-1, da bi pobjedu Bayera potvrdio Sardar Azmoun u petoj minuti sučevog dodatka.

Osim pobjede Bayera valja izdvojiti i to da je bivši nogometaš Dinama Kristijan Jakić odirao cijelu utakmicu za Eintracht, ali u prvom poluvremeni nije imao previše sreće. Naime, unutar prvih 15 minuta morala mu se ukazivati pomoć čak dva puta, prvo je bio napucan loptom od strane Palaciosa, da bi mu potom i Diaby slučajno laktom raskrvario nos...

20. travanj 2024 06:37