Incidenti na tribinama

SCREENSHOT/SPORTKLUB
UTAKMICA U DRUGOM PLANU

VIDEO Rijetko viđen incident na tribinama Bundeslige: ‘Katastrofa, nikada nisam čuo tako jak prasak‘

Susret je završio bez pobjednika, a pozornost je privukao događaj iz 58. minute, ali na tribini
Piše: SNObjavljeno: 11. studeni 2023. 19:36

Nakon 58 miunta igre, utakmica Augsburga i Hoffenheima (1:1) morala je biti prekinuta zbog zbivanja na tribini. Naime, jedan je gledatelj pretrpio ozljedu prilikom korištenja pirotehničkog sredstva, navodno navijač Hoffenheima, radi čega mu je morala biti pružena pomoć, a za to je vrijeme sudac zaustavio igru. Sudac Felix Brych susret je zaustavio na sedam minuta, nakon čega je igra nastavljena. Igrači su se skupili u blizini tribine, promatrajući što se događa, dok se ozlijeđenom navijaču pružala pomoć. Uskoro je nastala i strka na tribinama, gdje su se navijači malo sukobili i s redarima.

- Nikada nisam čuo tako jak prasak na nogometnom stadionu. Bio sam siguran, ako se to ponovi, napustit ćemo teren, već sam počeo razmišljati što bi se moglo dogoditi ljudima u okolini - rekao je sudac nakon utakmice.

Šokiran je bio i sportski direktor Hoffenheima, Alexander Rosen.

- Ovo je katastrofa. Ovo je napad, policija mora napraviti istragu.

Situaciju pogledajte OVDJE.

U neodlučenom susretu, dva hrvatska napadača u igru su ušla s klupe. Andrej Kramarić u 70. minuti za Hoffenheim, a Dion Drena Beljo u sudačkoj nadoknadi za Augsburg.

10. svibanj 2024 04:05