Lovro Majer

Ronny Hartmann/afp/profimedia
SJAJNA ZAVRŠNICA

VIDEO Vatreni nakon Egipta trese mreže i u Njemačkoj: Majer majstorskim lobom potvrdio pobjedu Wolfsburga

U zadnje vrijeme igra u sjajnoj formi, što je pokazao i na reprezentativnom okupljanju prošlog tjedna
Piše: SNObjavljeno: 30. ožujak 2024. 17:43

U 27. kolu njemačke Bundeslige Wolfsburg je pobijedio Werder u Bremenu 2:0 Uoči susreta očekivala se teška borba za bodove, domaćini su nalazili na desetom mjestu, dok je momčad Lovre Majera zauzela 14. poziciju. Utakmicu je obilježio izravni crveni karton koji je zaradio igrač domaćih, Anthony Jung, u 43. minuti.

Ubrzo nakon toga, gosti su poveli i preuzeli kontrolu nad utakmicom. U 60. minuti u igru je s klupe ušao i Majer koji je zabio drugi pogodak i potvrdio sva tri boda za svoju momčad, nakon što je majstorskim lobom prevario domaćeg vratara. U međuvremenu, pocrvenio je i Maxence Lacroix te tako Wolfsburgu otežao situaciju u zadnjih 15-tak minuta. Majer u zadnje vrijeme igra u sjajnoj formi, što je pokazao i na reprezentativnom okupljanju prošlog tjedna, gdje je zabio pogodak Egiptu, a sada je tu izvedbu okrunio još jednim pogotkom.