DANIEL ROLAND Afp
UOČI LIGE NACIJA

U strijelce se upisao i golgeter hrvatske nogometne reprezentacije te time potvrdio sjajnu formu
Piše: SNObjavljeno: 31. kolovoz 2024. 16:57

Hoffenheim je u 2. kolu Bundeslige igrao u gostima protiv frankfurtskog Eintrachta. Domaći su već u prvome poluvremenu došli do vodstva 2:0 golovima Ekitikea i Larssona.

U nastavku se u strijelce upisao napadač Vatrenih Andrej Kramarić i time potvrdio sjajnu formu. Naime, u prvome kolu postigao je hat-trick u dvoboju s Holstein Kielom.

KRAMARIĆEV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Sada je sjajno pratio akciju i na Hložekovu asistenciju smireno poentirao u 54. minuti.

Konačnih 3:1 postavio je Marmoush samo dvije minute kasnije.

Spomenimo i da je Igor Matanović ušao u 65. minuti umjesto strijelca Ekitikea.

Eintracht i Hoffenheim drže deseto, odnosno 11. mjesto Bundeslige. Oba kluba imaju po pobjedu i poraz u prva dva kola.

05. rujan 2024 10:45