PRIMERA

Deportivo - Hercules 1-0

Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 07. prosinac 2010. 00:37

Deportivo je na Riazoru, u posljednjoj utakmici 14. kola španjolskog nogometnog prvenstva, slavio minimalnu 1-0 pobjedu protiv Herculesa. Ono najvažnije dogodilo se u 73. minuti utakmice u kojoj je domaćin više prijetio i djelovao sigurnije tijekom većeg dijela ogleda u ponedjeljak. Slobodan udarac s lijeve strane na u šesnaestercu je glavom proslijedio Diego Colotto, a spremno loptu dočekao Lassad koji je svega pet minuta ranije ušao s klupe za pričuve. Gol postignut glavom premijerni je prvenstveni za ovog napadača.

Deportivo je trećom uzastopnom domaćom pobjedom u Primeri stigao do dvanaestog mjesta ljestvice, dok je Hercules sada četrnaestoplasirana momčad lige koja je ponovno podastrijela dokaz da se ne snalazi baš najbolje u gostima. Izuzev 2-0 pobjede protiv Barcelone u utakmici drugoga kola, na sljedećih šest gostovanja postigli su samo jedan gol.