K' LAUTERN

Dva gola Ive Iličevića

Nogometaši Kaiserslauterna svladali su u srijedu navečer, u sklopu priprema za novu sezonu, niželigaša Hauenstein s 3-1
Piše: Agencija TotalsportObjavljeno: 30. lipanj 2011. 16:04

Nogometaši Kaiserslauterna svladali su u srijedu navečer, u sklopu priprema za novu sezonu, niželigaša Hauenstein s 3-1. Prvo ime utakmice bio je hrvatski reprezentativac Ivo Iličević koji je zabio dva pogotka i bio najzaslužniji za pobjedu svoje momčadi. Treneri su u svakom poluvremenu izveli dva različita sastava, a onaj koji je igrao prvih 45 minuta za Kaiserslautern se nije iskazao.

Štoviše, Hauenstein je pred 2800 gledatelja na svome travnjaku poveo u 40. minuti preko Schattnera. U nastavku je uglednija momčad zaigrala znatno bolje, ali do izjednačenja je došla tek u 78. minuti kada je Iličević zabio svoj prvi gol. Micanski je pet minuta kasnije osigurao vodstvo Kaiserslauternu, da bi pobjedu potvrdio Iličević u 90. minuti.

17. svibanj 2024 07:16