Ibrahimović je utakmicu gledao s tribine
 Screenshot
VERBALNI NAPAD S LEĐA

Pogledajte kako su Srbi gnjusno vrijeđali Ibrahimovića, ali i Antu Rebića!? ‘Pi*** jedna, balijo...‘

Sramotne scene viđene su na utakmici Crvene Zvezde i Milana na beogradskoj Marakani
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 18. veljača 2021. 22:47

Zlatan Ibrahimović nije igrao na gostovanju Milana kod Crvene zvezde u šesnaestini finala Europske lige (2:2), ali je švedski napadač doživio velike uvrede sjedeći na tribinama.

Iako na stadionu Crvene zvezde nije bio dopušten ulazak navijača, internetom se proširila video snimka na kojoj se jasno čuju gnjusne uvrede upućene prema Zlatanu.

"Pi*** jedna, balijo jedna, jeb**em te u usta", pljuštalo je s tribina prema Zlatanu koji se na sve nije ni osvrnuo na izrečene riječi već je mirno nastaviti sjedati na svojem mjestu. Uvrede su bile upućene i prema Anti Rebiću, koji je odigrao prvih 45 minuta za Rossonere. Snimka je najvjerojatnije nastala na poluvremenu utakmice.

Video sramotnog vrijeđanja Zlatana Ibrahimovića na Marakani možete pogledati OVDJE

Inače, Crvena zvezda i Milan su utakmicu završili neriješenim rezultatom, 2:2. Talijani su dva puta vodili, ali domaćini su se uspjeli vratiti te utakmicu završiti remijem.

19. travanj 2024 16:16