SCREENSHOT
RAVNO U SVLAČIONICU

Sudac mu je najprije pokazao žuti karton, ali onda se oglasila VAR soba
Piše: SNObjavljeno: 15. prosinac 2023. 13:27

Qarabag je u šestom kolu grupne faze Europske lige na svom terenu pobijedio Hacken s 2:1, a taj susret obilježio je incident bivšeg igrača Rijeke i crnogorskog reprezentativca Marka Vešovića.

Qarabag je poveo već u prvoj minuti kada je Leandro Andrade zabio za 1:0, a u sučevoj nadoknadi prvog dijela na 2:0 je povisio Benzia. Ipak, pažnju s dobre utakmice i lijepog vodstva skrenuo je Vešović koji je u 55. minuti dobio direktni crveni karton.

Vešović je bio u obećavajućoj akciji za gol, ali onda je izgubio loptu u kaznenom prostoru gostiju te žestoko udario jednog igrača Hackena. Sudac mu je najprije pokazao žuti karton, ali onda se oglasila VAR soba i nakon provjere sudac je Vešovića poslao u svlačionicu.

INCIDENT POGLEDAJTE OVDJE.

Vešović je u Qarabag stigao prije dvije godine iz Legije, a prije toga igrao je za Rijeku, Speziju, Torino, Crvenu zvezdu i Budućnost iz Podgorice u kojoj je i započeo svoju karijeru. Ove sezone je u 10 utakmica upisao jednu asistenciju.

30. travanj 2024 00:05