Reuters / Andrew Yates Livepic / REUTERS
ZA RUBRIKU VJEROVALI ILI NE

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 21. travanj 2017. 01:01

Večeras su igrane uzvratne utakmice četvrtfinala Europske lige, a čak tri utakmice su otišle u produžetke, a prolaz dalje nakon 90 minuta je izborila tek Celta koja je izbacila belgijski Genk.

Dvije od tri utakmice s produžecima su riješene prije 11-eraca. Manchester United je golom Rashforda u 107. minuti zabio za 2:1 protiv Anderlechta (prva utakmica 1:1). Ranije su golove dali Mkhitaryan (10.) i Hanni (32.).

Schalke je sustigao 2:0 zaostatak iz prvog susreta, čak i poveo s tri gola razlike u produžecima, ali je Ajax zabio dva gola i otišao dalje.

Beškitaš je dobio Lyon 2:1, u tijeku su jedanaesterci, hrvatski reprezetnativac Matej Mitrović je odigrao svih 120 minuta za Turke. Raspucavanje je otišlo na stranu Lyona, a ključan trenutak dogodio se u osmoj seriji. Mitroviću je obranjen udarac, a Francuzima je sreću donio Gonallons.

17. travanj 2024 13:59